Erectogen Nano, sukčiai? Neigiamos nuomonės, Forumas, Vaistinė, Kaina, Kur įsigyti

Rate this post

Erectogen kapsulės  ir energijos produktas yra papildai, skirti pagerinti vyrų lytinę funkciją ir padidinti varpos dydį.

Erectogen kapsulėse  ir stiprybės produktuose yra natūralių ingredientų, kurie gali padėti padidinti libido, pagerinti erekciją ir padidinti varpos plotį.

Kai mūsų kūnas neveikia taip, kaip norime, sunku apie tai kalbėti. Erekcijos disfunkcija (ED) nėra išimtis. Tačiau nusivylimas, sumišimas ir stresas, kurį jie gali sukelti, nėra dalykai, kuriuos turėtumėte ištverti, nes erekcijos sutrikimas iš esmės yra išgydomas.

Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kas yra ED, kas sukelia ar prisideda prie ED, ir ED gydymo galimybių apžvalgą.

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Erekcijos disfunkcijos simptomai nėra absoliutūs

Erekcijos disfunkcija neapsiriboja visiška impotencija. Nors tai yra disfunkcijos forma, erekcijos sutrikimo simptomai taip pat gali atrodyti taip:

 • Nestabilus gebėjimas pasiekti erekciją, kai norite turėti lytinių santykių.
 • Erekcija trunka nepakankamai ilgai, kad suteiktų seksualinį pasitenkinimą.
 • Žiūrėti:  Erectil , Wirex, Bighunter
Erectogen

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kas gali sukelti erekcijos sutrikimą?

ED turi daug galimų priežasčių ir prisidedančių veiksnių. Paprastai tai yra įvairių veiksnių, kurie atlieka vieną ar daugiau iš šių veiksmų, derinys:

 • Jie veikia varpos kraujotaką
 • Jie veikia signalus tarp smegenų ir varpos
 • Poveikis varpos nervams

Sveikatos būklės, kurios gali sukelti erekcijos sutrikimą

Dėl skirtingų erekcijos disfunkcijos priežasčių yra daug su ja susijusių sveikatos sutrikimų.

Pavyzdžiui, kraujotaką gali paveikti tokios problemos kaip   kraujagyslių ir širdies ligos   , didelis cholesterolio kiekis ir aterosklerozė. Nervų problemų gali kilti dėl tokių ligų kaip   diabetas   ,   Parkinsono liga   , išsėtinė sklerozė ir tam tikri dubens vėžio gydymo būdai.

Kitos sveikatos būklės, galinčios prisidėti prie erekcijos disfunkcijos, yra šios:

 • Peyrono liga
 • Žemas testosterono lygis
 • Varpos, kitų dubens organų ar nugaros smegenų sužalojimas.

Vaistai, galintys sukelti erekcijos sutrikimą

Erekcijos sutrikimas gali būti šalutinis tam tikrų vaistų poveikis. Dažniausi pavyzdžiai yra kraujospūdį mažinantys vaistai, ypač diuretikai (pvz., chlorotiazidas ir furosemidas) ir beta adrenoblokatoriai (pvz., metoprololis ir atenololis), kurie gali sumažinti kraujo tekėjimą į varpą.

Antidepresantai taip pat dažnai siejami su erekcijos disfunkcija, nes jie gali apsunkinti erekciją ir orgazmą. Jie taip pat paprastai yra susiję su sumažėjusiu lytiniu potraukiu. Visi antidepresantai gali sukelti ED, tačiau labiausiai tikėtina, kad yra selektyvūs serotonino reabsorbcijos inhibitoriai (SSRI), tokie kaip Lexapro, Prozac ir Zoloft.

Kiti vaistai, galintys prisidėti prie erekcijos disfunkcijos, yra šie:

 • Antihistamininiai vaistai ir H2 blokatoriai   – Be alerginių reakcijų ir rūgšties refliukso, histaminas vaidina svarbų vaidmenį erekcijos funkcijai.
 • Opioidai   –   Ilgalaikis opioidų vartojimas   yra susijęs su žemu testosterono kiekiu ir erekcijos disfunkcija.

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Psichologinės erekcijos disfunkcijos priežastys

Seksui reikia, kad kūnas ir protas dirbtų kartu. Todėl dėl neigiamų emocijų, tokių kaip   nerimas   , baimė ar kaltė, gali būti sunku pasiekti ir išlaikyti erekciją, net jei nėra kitų sveikatos problemų. Tas pats pasakytina apie  psichikos  sveikatos sąlygas, tokias kaip nerimas ir   depresija   .

Nerimas dėl seksualinės veiklos yra dažnas neigiamų emocijų, galinčių prisidėti prie erekcijos disfunkcijos, pavyzdys. Ir jei tas susirūpinimas kyla dėl erekcijos disfunkcijos simptomų pastebėjimo, tai gali sukelti papildomą stresą ar nerimą. Tačiau svarbu atsiminti, kad neigiamos emocijos nebūtinai turi būti susijusios su seksu, kad jį paveiktų. Pavyzdžiui, gali būti sunkiau susitvarkyti ir išlaikyti nuotaiką, jei dirbate labai įtemptą darbą.

Kas yra Erectogen ir kam jis skirtas?

Potencijos kapsulės ir Erectogen produktas   yra papildai, naudojami siekiant pagerinti vyrų seksualinę veiklą ir padidinti varpos dydį. Šiose kapsulėse yra natūralių ingredientų, kurie gali stimuliuoti kraujotaką, didinti libido ir skatinti vyrų reprodukcinių organų vystymąsi.

Paskirtis

Pateikiame sąrašą situacijų, kuriose galite apsvarstyti galimybę naudoti varpos didinimo ir stiprumo kapsules, tokias kaip  Erectogen :

 • Erekcijos disfunkcija: jei jums sunku pasiekti ar išlaikyti erekciją, kurios pakanka patenkinamam lytiniam santykiui, galbūt norėsite apsvarstyti kapsules.
 • Žemas lytinis potraukis: jei pastebėjote, kad sumažėjo lytinis potraukis ar susidomėjimas seksu, kapsulės gali padėti padidinti libido ir pagerinti lytinį potraukį.
 • Varpos dydžio problemos: jei nerimaujate dėl savo varpos dydžio ir norite jį padidinti, kapsulės gali padėti paskatinti augimą ir pagerinti seksualinį pasitikėjimą.

Kaip veikia Erectogen?

Tačiau paprastai varpos didinimo ir stiprumo kapsulių gamintojai, tokie kaip  Erectogen,  gali tvirtinti, kad jų produktai veikia įvairiais būdais. Šie teiginiai gali apimti:

Kraujo tėkmės stimuliavimas: kai kuriose stiprumo ir varpos didinimo kapsulėse yra ingredientų, kurie gali pagerinti kraujotaką lytinių organų srityje. Tai padės jums pasiekti stipresnę ir ilgiau trunkančią erekciją.

Padidėjęs lytinis potraukis: kai kuriuose produktuose gali būti ingredientų, galinčių padidinti libido ar lytinį potraukį, o tai gali pagerinti našumą ir intymumo malonumą.

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Erectogen

Erectogen  Ingredients (sudėtis)

Štai Erectogen potencijos ir penio didinimo kapsulių sudedamųjų dalių sąrašas   ir galimas jų poveikis:

 • Kinijos vynuogių vaisių ekstraktas  (Cissus quadrangularis): Manoma, kad šis ekstraktas gali padėti pagerinti kraujotaką, o tai svarbu norint pasiekti ir išlaikyti stiprią erekciją.
 • Ženšenio šaknų ekstraktas  (Panax Ginseng): Ženšenis yra žinomas dėl savo stimuliuojančių ir jauninančių savybių. Manoma, kad tai padeda padidinti libido ir pagerinti seksualinę veiklą.
 • Šafrano ekstraktas  (Crocus sativus): Šafranas tradiciškai naudojamas kaip afrodiziakas. Manoma, kad tai gali padidinti lytinį potraukį ir pagerinti erekcijos kokybę.
 • Juodųjų pipirų ekstraktas  (Piper nigrum): Juoduosiuose pipiruose yra medžiagos, vadinamos piperinu, kurios gebėjimas pagerinti kitų maistinių medžiagų įsisavinimą buvo ištirtas. Jo buvimas kapsulėse gali padėti padidinti kitų ingredientų biologinį prieinamumą ir taip pagerinti jų veiksmingumą.

„Erectogen“ rizika, efektyvumas, nauda 

Čia pateikiamas galimų pranašumų, susijusių su varpos padidėjimu ir stiprumo kapsulėmis, tokiomis kaip Erectogen, sąrašas   :

 • Pagerinta erekcija: Teigiama, kad kapsulės gali padėti pagerinti erekcijos kokybę ir trukmę, todėl seksualinė patirtis gali būti labiau patenkinta.
 • Padidėjęs lytinis potraukis: kai kuriems vartotojams po kapsulių vartojimo gali padidėti lytinis potraukis ir padidėti susidomėjimas seksu.
 • Varpos dydžio padidėjimas: gamintojo teigimu, kapsulės gali padėti paskatinti varpos augimą, o tai gali suteikti daugiau pasitikėjimo ir pasitenkinimo intymumu.
 • Galimas seksualinės ištvermės pagerėjimas. Siūloma, kad kapsulės gali padėti pagerinti seksualinę ištvermę ir efektyvumą, leisdamos veikti ilgiau.

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kaip vartoti, kaip paimti

Gamintojas   ant gaminio pakuotės arba oficialioje svetainėje turėtų pateikti išsamias instrukcijas apie stiprumo ir varpos didinimo kapsulių, tokių kaip Erectogen , naudojimą. Tačiau čia yra keletas bendrų veiksmų, kurių paprastai laikomasi naudojant šių tipų papildus:

 • Perskaitykite instrukcijas: Svarbu atidžiai perskaityti gamintojo pateiktas instrukcijas ir rekomendacijas. Įsitikinkite, kad suprantate naudojimo instrukcijas, rekomenduojamą dozę ir visas nurodytas atsargumo priemones bei įspėjimus.
 • Laikykitės rekomenduojamos dozės: Paprastai kapsules rekomenduojama vartoti pagal gamintojo nurodymus. Tai gali apimti vieną ar dvi kapsules per dieną, geriausia valgio metu ir stikline vandens. Svarbu neviršyti rekomenduojamos dozės.
 • Būkite nuoseklūs: siekiant geriausių rezultatų, rekomenduojama laikytis nuoseklaus vartojimo schemos ir reguliariai vartoti kapsules, kaip nurodyta. Tai gali apimti jų vartojimą kiekvieną dieną tam tikrą laikotarpį, pavyzdžiui, kelias savaites ar mėnesius.
 • Kartu su sveika gyvensena: norint maksimaliai padidinti galimą naudą, kapsulių vartojimą rekomenduojama papildyti sveiku gyvenimo būdu. Tai apima subalansuotą mitybą, reguliarų mankštą ir geros bendros sveikatos priežiūrą.
Erectogen

Erectogen“ naudojimo rezultatas 

 • Pagerėjusi erekcija: kai kuriems vartotojams gali pagerėti erekcijos kokybė ir stabilumas, o tai gali sukelti didesnį seksualinį pasitenkinimą.
 • Padidėjęs lytinis potraukis: buvo pasiūlyta, kad vartojant kapsules gali padidėti lytinis potraukis ir lytinis potraukis, o tai gali paskatinti dažnesnius lytinius santykius ir didesnį pasitenkinimą intymumu.
 • Padidėjęs pasitikėjimas savimi: kai kuriems vyrams gali padidėti pasitikėjimas savimi ir padidėti seksualinė veikla, kai jie pastebi pagerėjusią erekcijos funkciją ir varpos dydį.

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrųjų vartotojų iš forumų

„Kaip keturiasdešimties metų vyras, visada norėjau pagerinti savo seksualinį gyvenimą ir atgauti pasitikėjimą intymumu. Ištyręs ir perskaitęs keletą teigiamų atsiliepimų apie Erectogen kapsules   , nusprendžiau jas išbandyti. Turiu pasakyti, kad rezultatai buvo nuostabūs. Mano lytinis potraukis labai padidėjo, o erekcija stipresnė ir trunka ilgiau. Mano partneris taip pat pastebėjo skirtumą ir mes džiaugiamės pilnesniu seksualiniu gyvenimu. „Erectogen“ rekomenduoju   kiekvienam vyrui, norinčiam pagerinti savo veiklą ir pasitikėjimą miegamajame. Ačiū,  Erectogen !

Štai keletas patarimų ir komentarų iš tikrų vartotojų iš apie

„Kai man sukako 50 metų, man prasidėjo seksualinio gyvenimo sunkumai. Buvau nusivylęs ir susirūpinęs dėl savo pasirodymo. Tada atradau  Erectogen. Nusprendžiau pabandyti ir turiu pripažinti, kad tai buvo teigiamas pokytis mano gyvenime. Kapsulės pagerino mano erekciją ir dabar galiu išlaikyti stipresnę ir ilgesnę erekciją. Taip pat pastebėjau padidėjusį libido ir didesnį seksualinį pasitenkinimą. Esu tikrai dėkingas už šį produktą. Erectogen  labai pakeitė mano gyvenimą ir rekomenduoju jį kiekvienam vyrui, norinčiam pagerinti savo seksualinę veiklą.

>>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Website | + posts

Lina yra licencijuota mitybos specialistė, ji taip pat turi žinių psichodietikos ir bendrosios psichologijos srityse.

Yra asmuo, turintis išankstinį nusistatymą dėl internete esančios informacijos, todėl, būdama kvalifikuota asmenybė, ji nusprendė sukurti platformą su patikrinta informacija.

Laisvalaikiu ji mėgsta gaminti maistą ir kurti sveikus nesveikų patiekalų pakaitalus.

Jos gyvenimo šūkis: „Didžiausia klaida gydant žmogaus kūną yra ta, kad gydytojai nežino viso to. Nė viena dalis nebus sveika, kol viskas bus sveika “(Platonas).

Parašykite komentarą