MiCardium, sukčiai? neigiami atsiliepimai, Forumas, Vaistinė, Kaina, Kur įsigyti

Rate this post

MiCardium kapsulės yra papildas, specialiai sukurtas padėti kontroliuoti aukštą kraujospūdį . Sudėtyje yra omega-3 rūgščių, dilgėlių lapų ekstrakto, vitaminų B6 ir B12 bei tiamino, kurie žinomi dėl savo naudos širdies ir kraujagyslių sveikatai.

ProduktasMiCardium
Pristatymo formaKapsulės
Tikri atsiliepimai⭐4,94 iš 5 žvaigždučių
PrieinamumasSandėlyje
Tiesa ar melas?TIESA. Perskaitykite apžvalgą žemiau

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kas kenčia nuo aukšto kraujospūdžio?

Beveik pusė, daugiau nei 119 milijonų amerikiečių suaugusiųjų turi aukštą kraujospūdį. Tačiau tik maždaug 1 iš 4 šių žmonių būklė kontroliuojama. Daugelis žmonių padidina kraujospūdį būdami 30-ies ar 40-ies metų pradžioje, o senstant jis tampa vis dažnesnis. Tačiau dėl nutukimo epidemijos hipertenzija serga vis daugiau vaikų.

Kas yra aukštas kraujospūdis? 

Kraujospūdis apibrėžiamas kaip kraujo jėga, stumianti arterijų sieneles, kai širdis pumpuoja kraują. Aukštas kraujospūdis – taip pat žinomas kaip hipertenzija – tai liga, kai kraujas kraujagyslėmis (arterimis) teka didesniu nei įprasta slėgiu.

Kraujospūdis matuojamas dviem skaičiais. Pirmasis arba didžiausias skaičius yra slėgis kraujagyslėse, kai plaka širdis, vadinamas sistoliniu slėgiu. Sistolinis kraujospūdis yra didesnis iš dviejų skaičių. Antrasis, mažesnis skaičius, matuoja kraujo jėgą arterijose, kai širdis yra atsipalaidavusi tarp dūžių. Apatinis skaičius yra mažesnis iš dviejų ir vadinamas diastoliniu slėgiu.

Normalus kraujospūdis yra 120/80 arba mažesnis. Jūsų kraujospūdis laikomas aukštu (1 stadija), jei jis yra nuo 130 iki 139 mmHg/80 ir 89 mmHg. Aukštas kraujospūdis antroje stadijoje yra 140/90 ar daugiau. Jei kraujospūdis yra 180/120 ar didesnis daugiau nei vieną kartą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Toks aukštas rodiklis laikomas „hipertenzine krize“.

Rodmenys nuo 120/80 iki 129/89 laikomi priešhipertenzija. Žmonių, sergančių prehipertenzija, kraujospūdis nėra toks žemas, kaip turėtų, tačiau jie dar nelaikomi aukštu kraujospūdžiu. 

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kas yra MiCardium ir kam jis vartojamas?

MiCardium Hypertension Capsules yra produktas, sukurtas padėti kontroliuoti aukštą kraujospūdį. Juose yra natūralių ingredientų, tokių kaip omega-3 rūgštys, dilgėlių lapų ekstraktas ir B grupės vitaminai (B6 ir B12), derinys, žinomas dėl naudingų savybių širdies ir kraujagyslių sveikatai. Šie ingredientai veikia sinergiškai, kad pagerintų širdies sveikatą ir prisideda prie veiksmingo hipertenzijos gydymo.

Paskirtis

MiCardium kapsulės nuo hipertenzijos gali būti naudojamos įvairiose situacijose širdies ir kraujagyslių sveikatai palaikyti ir aukštam kraujospūdžiui kontroliuoti:

 • Lengvos ar vidutinio sunkumo hipertenzijos atvejais, kaip visapusiško požiūrio į kraujospūdžio kontrolę dalis.
 • Kaip sveiko gyvenimo būdo, įskaitant subalansuotą mitybą ir reguliarius pratimus, papildymas.
 • Žmonėms, ieškantiems papildomos paramos palaikant tinkamą kraujospūdžio lygį.
 • Pacientams, kurių šeimoje yra buvę hipertenzija ar širdies ir kraujagyslių ligų, kaip prevencinė priemonė.
MiCardium

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Kaip veikia MiCardium?

MiCardium kapsulės nuo hipertenzijos veikia keliais būdais, padeda kontroliuoti kraujospūdį ir skatina širdies ir kraujagyslių sveikatą:

 • Kraujo spaudimo reguliavimas: įrodyta, kad MiCardium veikliosios medžiagos, tokios kaip omega-3 ir dilgėlių lapų ekstraktas, teigiamai veikia kraujospūdžio reguliavimą, padeda išlaikyti jį normos ribose.
 • Širdies ir kraujagyslių sistemos palaikymas: MiCardium formulėje esantys vitaminai B6, B12 ir tiaminas papildomai palaiko širdies ir kraujagyslių sistemą ir prisideda prie bendros širdies ir kraujagyslių sveikatos.
 • Sumažėjęs uždegimas: Omega-3, esančios MiCardium kapsulėse, turi priešuždegiminių savybių, kurios gali padėti sumažinti kraujagyslių uždegimą, o tai savo ruožtu gali prisidėti prie geresnės širdies ir kraujagyslių sveikatos.

MiCardium ingredientai (sudėtis)

Čia yra MiCardium hipertenzijos kapsulių sudedamųjų dalių sąrašas, jų poveikis ir nuorodos į tyrimus, patvirtinančius jų naudą:

 • Omega-3 : Omega-3 riebalų rūgštys, ypač eikozapentaeno rūgštis (EPA) ir dokozaheksaeno rūgštis (DHR), turi teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sveikatai. Tokie tyrimai, kaip Mozaffarian D. ir Wu JH. (2011) New England Journal of Medicine nustatė, kad omega-3 vartojimas sumažino širdies ir kraujagyslių reiškinių riziką.
 • Dilgėlės lapų ekstraktas : Dilgėlės tradiciškai buvo naudojamos įvairioms ligoms, įskaitant hipertenziją, gydyti. Tokie tyrimai kaip Frank T. ir kt. (1990), paskelbtas Karališkosios medicinos draugijos žurnale, teigia, kad dilgėlių lapų ekstraktas gali turėti antihipertenzinį poveikį.
 • Vitaminas B6 : Vitaminas B6 vaidina svarbų vaidmenį aminorūgščių metabolizme ir neurotransmiterių sintezėje. Keletas tyrimų, tokių kaip Morris MS. (2012) American Journal of Clinical Nutrition nustatė, kad vitaminas B6 gali būti susijęs su mažesne širdies ir kraujagyslių ligų rizika.
 • Vitaminas B12 : Vitaminas B12 yra labai svarbus DNR sintezei ir nervų sistemos veiklai. Pagal metaanalizę, kurią atliko Zhang Y. ir kt. (2013) European Journal of Preventive Cardiology parodė, kad vitaminas B12 gali būti susijęs su mažesne širdies ir kraujagyslių ligų rizika.
 • Tiaminas : Tiaminas, taip pat žinomas kaip vitaminas B1, yra būtinas angliavandenių apykaitai ir tinkamam nervų sistemos funkcionavimui. Tokie tyrimai kaip Li W. ir kt. (2016) International Journal of Molecular Sciences teigia, kad tiaminas gali turėti apsauginį poveikį širdžiai.

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

MiCardium pavojai, efektyvumas ir nauda

Čia yra MiCardium hipertenzijos kapsulių pranašumų sąrašas:

 • Kraujospūdžio kontrolė: MiCardium veikliosios medžiagos, tokios kaip omega-3 ir dilgėlių lapų ekstraktas, padeda reguliuoti kraujospūdį ir palaiko sveiką kraujospūdį.
 • Širdies ir kraujagyslių sistemos palaikymas: MiCardium formulėje esantys vitaminai B6, B12 ir tiaminas prisideda prie bendros širdies ir kraujagyslių sveikatos, palaiko stiprią ir atsparią širdies ir kraujagyslių sistemą.
 • Širdies ir kraujagyslių ligų rizikos mažinimas: įrodyta, kad MiCardium sudedamosios dalys, paremtos moksliniais tyrimais, turi teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių ligų, tokių kaip širdies priepuoliai ir insultai, prevencijai.
 • Priešuždegiminės savybės: MiCardium kapsulėse esančios omega-3 padeda sumažinti kraujagyslių uždegimą, o tai gali prisidėti prie geresnės širdies ir kraujagyslių sveikatos bei su uždegimu susijusių ligų prevencijos.
 • Geresnė bendra savijauta: be specifinės naudos širdies ir kraujagyslių sveikatai, MiCardium gali pagerinti bendrą gerovę, aprūpindamas organizmą būtinomis maistinėmis medžiagomis, kurių reikia tinkamai funkcionuoti.
MiCardium

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

MiCardium naudojimo rezultatas

Čia pateikiamas galimų rezultatų, kuriuos galima pasiekti naudojant MiCardium hipertenzijai gydyti, sąrašas:

 1. Kraujo spaudimo kontrolė: MiCardium gali padėti reguliuoti kraujospūdžio lygį ir išlaikyti jį normaliame diapazone.
 2. Pagerinta širdies ir kraujagyslių sistema: MiCardium sudedamosios dalys gali prisidėti prie bendros širdies ir kraujagyslių sveikatos, skatindamos stipresnę ir atsparesnę širdies ir kraujagyslių sistemą.
 3. Sumažėjusi širdies ir kraujagyslių ligų rizika: Reguliarus MiCardium vartojimas gali padėti sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų, tokių kaip širdies priepuolis ir insultas, riziką.
 4. Bendra gerovė: Be specifinės naudos širdies ir kraujagyslių sveikatai, MiCardium gali pagerinti bendrą gerovę, aprūpindamas organizmą būtinomis maistinėmis medžiagomis, kurių reikia tinkamai funkcionuoti.

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrųjų vartotojų iš forumų

„ Nuo tada, kai pradėjau vartoti šias kapsules nuo aukšto kraujospūdžio, pastebėjau, kad mano kraujospūdis labai pagerėjo. Šį produktą man rekomendavo gydytojas ir turiu pasakyti, kad jis viršijo mano lūkesčius. Jaučiuosi energingesnė ir aktyvesnė, o reguliarūs kraujospūdžio tikrinimai rodo stabilesnius rezultatus. Geriausia, kad nepatyriau jokio neigiamo šalutinio poveikio. Rekomenduoju MiCardium visiems, ieškantiems natūralaus ir veiksmingo sprendimo aukštam kraujospūdžiui kontroliuoti. Ačiū MiCardium, kad pagerinote mano gyvenimo kokybę! “

Štai keletas nuomonių ir komentarų iš tikrųjų vartotojų iš forumų

„ Kaip virėjas, dirbu įtemptą ir įtemptą darbą, kuris kartais gali turėti įtakos mano kraujospūdžiui. Tačiau nuo tada, kai pradėjau vartoti MiCardium, pastebėjau pastebimą kraujospūdžio pagerėjimą. Jaučiuosi ramesnis ir labiau atsipalaidavęs, o tai atsispindi ir bendroje mano savijauoje. Be to, aš nepatyriau jokio neigiamo šalutinio poveikio, o tai yra didžiulis pliusas. „MiCardium“ tapo svarbia mano kasdienybės dalimi, leidžiančia man kontroliuoti kraujospūdį. Nedvejodamas rekomenduočiau jį visiems, ieškantiems veiksmingo ir saugaus sprendimo nuo aukšto kraujospūdžio. Dėkoju MiCardium, kad padėjote man išlikti sveikam, įgyvendinant savo aistrą gaminti maistą! “

>>>-50% Kaina – Oficiali svetainė<<<<

Website | + posts

Lina yra licencijuota mitybos specialistė, ji taip pat turi žinių psichodietikos ir bendrosios psichologijos srityse.

Yra asmuo, turintis išankstinį nusistatymą dėl internete esančios informacijos, todėl, būdama kvalifikuota asmenybė, ji nusprendė sukurti platformą su patikrinta informacija.

Laisvalaikiu ji mėgsta gaminti maistą ir kurti sveikus nesveikų patiekalų pakaitalus.

Jos gyvenimo šūkis: „Didžiausia klaida gydant žmogaus kūną yra ta, kad gydytojai nežino viso to. Nė viena dalis nebus sveika, kol viskas bus sveika “(Platonas).

Parašykite komentarą